ترموشیکر Thermoshaker – دستگاه ترموشیکر – Thermoshaker

دستگاه ترموشیکر

ترموشیکر Thermoshaker – دستگاه ترموشیکر – Thermoshaker

ترموشیکر Termoshaker

ترموشیکر  Termoshaker بخشی از تجهیزات هر آزمایشگاه است دستگاه ترموشیکر یک انکوباتور لرزش میکروتروبی با سرعت متغیر است.  پنج ماژول بلوک قابل تعویض برای پاسخگویی به نیازهای اکثر روشهای آزمایشگاهی برای ۰٫۲ میلی لیتر ، ۰٫۵ میلی لیتر ، ۱٫۵ میلی لیتر و ۲٫۰ میلی لیتر میکروتوبول و همچنین صفحات میکروتیتر ۹۶ چاه است. دستگاه ترموشیکر برای بهره برداری آسان طراحی شده است. دما، سرعت و زمان در دو صفحه نمایش برای مقادیر تنظیم شده و واقعی نشان داده شده است. این دستگاه بسیار جمع و جور است و از مشخصات پایینی برخوردار است. علاوه بر این، منبع تغذیه ولتاژ کم را فراهم می کند.

از همه نوع دستگاه ترموشیکر در موارد ویژه ای از تجهیزات آزمایشگاهی برای لرزش، اختلاط و خنک کردن نمونه ها در آزمایشگاه ها استفاده میشود. ترموشیکر Thermoshaker در آزمایشگاه ها در زمینه های تحقیق، زیست شناسی، شیمی، پزشکی، داروسازی یا گیاهان صنعتی استفاده می شوند. ترموشیکر Thermoshaker در تشخیصهای پزشکی، میکروب شناسی، خون شناسی، سیستم ایمنی و سیتوشیمی، صنایع غذایی و همچنین در تجزیه و تحلیل آب و فاضلاب استفاده می شوند.

برای مخلوط کردن بهینه نمونه ها در دماهای ثابت و برای کاربردهای آزمایشگاهی ویژه انواع ترموستریک ها و به ویژه ترمومیکسرها تهیه شده اند. ترموشیکر Thermoshaker برای گرم کردن، همچنین خنک کننده، لرزش و مخلوط کردن از طریق ترموکلاک های مختلفی برای عروق نمونه های مختلف. مانند صفحات ریزگرد، صفحات چاه عمیق یا PCR استفاده کرد. همچنین برای ریزنمونه ها ، لیوان های نمونه ، لوله های سانتریفیوژ ، ویال ها استفاده می شود. ترموشیکر Termoshaker حاوی تایمر، عملکرد زمان، زمان پردازش، زمان معتدل، لرزش فاصله، لرزش و فرکانس مخلوط کردن، سرعت دمایی، دقت دما، کالیبراسیون است.

وظایف ترموشیکر Termoshaker

برای تجزیه و تحلیل DNA / RNA و تهیه نمونه. / ترموشیکر Termoshaker و میکسر بسته به مساحت کاربرد ، حرکت اختلاط. / لرزش، حجم مورد استفاده و ماژول ها، بسیاری از کارها و وظایف مختلف را در آزمایشگاه به عهده می گیرند. همانطور که گفته شد ، وظایف اصلی یک ترموشیکر توزیع یکنواخت دما ، اختلاط بهینه و تنظیم دقیق نمونه ها در عروق واکنش متفاوت است. بدین منظور دستگاه ترموشیکر دارای کارکردهای مخصوص مخلوط کردن از جمله عملکردهای خنک کننده. / گرمایش و سرمایش هستند که باعث می شود فرکانس اختلاط، مدار اختلاط، یکنواختی دما، دامنه دما، محدوده تنظیم دما ، سرمایش یا میزان گرمایش تنظیم شود.

 

ویژگی های ترموشیکر Termoshaker که نیازهای کاربر را افزایش می دهد، از این قرار است:

به سرعت به تنظیم می رسد و همان دامنه چرخش را در اطراف بلوک حفظ می کند.

نگهداری پایدار از دمای طیف گسترده ای در کل سطح بلوک.

نمایشگر LCD دما ، سرعت و زمان تنظیم شده و واقعی را نشان می دهد.

عملکرد موتور آرام، اندازه جمع و جور، عمر طولانی. منبع گرمایش یک صفحه گرمایش چاپی است.

ترموشیکر Termoshaker

دستگاه ترموشیکر

ویژگیهای ترموشیکر Thermoshaker

دستیابی سریع به سرعت مخلوط مشخص و نگهداری دامنه مساوی چرخش در کل بلوک دستگاه ترموشیکر.

ثبات حفظ دمای از پیش تعیین شده در طیف گسترده ای در سراسر سطح بلوک ترموشیکر.

عملکرد موتور آرام، اندازه جمع و جور، عمر طولانی مدت.

عملکردهای گرمایش و اختلاط هم به صورت هم زمان و هم به صورت مستقل قابل انجام است.

اشتراک نوشته

درباره نویسنده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *