انتخاب سانتریفیوژ رومیزی مناسب – مینی سانتریفیوژ

دستگاه سانتریفیوژ

انتخاب سانتریفیوژ رومیزی مناسب – مینی سانتریفیوژ

انتخاب سانتریفیوژ رومیزی مناسب

انتخاب سانتریفیوژ رومیزی مناسب سانتریفیوژی همه کاره برای آزمایشگاه و برای پروتکل‌های خاص است. سانتریفیوژهای رو میزی در طیف گسترده‌ای از پلت فرم‌ها وجود دارند که برای کاربردهای مختلفی طراحی شده‌اند. از جمله مدلهای رو میزی همه کاره‌، مینی سانتریفیوژها، میکرو سانتریفیوژها ، سانتریفیوژهای کلینیکی کوچک، شوینده‌های سلولی و سانتریفیوژهای رو میزی با سرعت بالا.

سانتریفیوژهای رو میزی همه کاره  راحتی کار را ارائه می دهند و به روشهای متعدد برای پشتیبانی از اعمال کشت بافت، تحقیقات مربوط به DNA و RNA ، برداشت سلولی و بسیاری کاربردهای دیگر می‌توانند مجهز شوند.

برای خواندن توضیح کامل راجع به سانتریفیوژ به این مقاله مراجعه کنید.

مینی سانتریفیوژ mini centrifuge

مینی سانتریفیوژ mini centrifuge یک سانتریفیوژ شخصی است که تقریبا در کف دست شما قرار می‌گیرد. مینی سانتریفیوژ فوق العاده آسان برای استفاده است، ایده‌آل برای کاهش سریع چرخش میکرو تیوب‌ها و لوله‌های PCR. به سادگی درب را ببندید و روتور بلافاصله به ۶۰۰۰ دور در دقیقه رسید. درب را باز کنید و روتور برای توقف نمونه‌ها به سرعت متوقف می‌شود.

ظرفیت افزایش یافته، روتور میکرووات هشت موقعیتی گنجانده شده و نصب می‌شود. همچنین شامل یک روتور دوم برای لوله‌های ۰٫۲ml PCR و نوار است که همراه با کلید حذف راکتور در یک محفظه مناسب در پایین سانتریفیوژ ذخیره می‌شود. هنگامی که روتور در حال استفاده نیست، ذخیره سازی در این محفظه باعث از بین رفتن یا جایگزینی روتور می‌شود.

انتخاب سانتریفیوژ رومیزی مناسب - مینی سانتریفیوژ

انتخاب سانتریفیوژ رومیزی مناسب – مینی سانتریفیوژ

مینی سانتریفیوژ Mini Centrifuge برای طیف گسترده‌ای از برنامه های کاربردی در آزمایشگاه های پزشکی، دامپزشکی، بیوشیمی و سایر موارد طراحی و اختصاص داده شده است. در آن مواد تشکیل دهنده مواد مورد بررسی تحت اثر نیروی گریز از مرکز جدا می‌شوند. این محصول با روتورها و آداپتورها برای قرار دادن ۱٫۵ میلی لیتر، ۰٫۵ میلی لیتر و ۰٫۴ میلی لیتر لوله و همچنین نوار ۰٫۲ میلی لیتر و لوله‌های جداگانه عرضه می‌شود.

اشتراک نوشته

درباره نویسنده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *